Radio Południe

listopada 17, niedziela, 2019

Audycje

Open in new window
 • An Image Slideshow

Zaloguj się

skróty

strona radiopoludnie

www.radiopoludnie.pl-hejjjjjjjjjjj-OMD---o co chodzi w kraju?,a o to,że wszyscy by chcieli rządzić i...

strona

STRONA NIE ODPOWIADA ZA CYTATY ORAZ NADESŁANE DO NAS INFO,ale cytaty i info są mile widziane -Pozdra...

Informator Kulturalny

klik na foto i powiększ-strona-Prosimy nie brać pod uwagę podtytułów umieszczanych artykułów czy p...

O nas

Działając w rozumieniu przepisw o swobodzie działalności kulturalnej oraz obiektywnej informacji gło...

koncerty imprezy region kraj

Klik na foto i powiększ hej-strona www.radiopoludnie.pl poleca dobre imprezy w naszym kraju--pozdrow...

Witamy na naszej stronie

Witamy na naszej stronie

Kontakt -stowarzyszenie@radiopoludnie.pl-zadzw...

 • strona radiopoludnie

  czwartek, 01 sierpnia 2019 19:28
 • strona

  niedziela, 11 listopada 2018 18:19
 • Informator Kulturalny

  sobota, 13 października 2018 18:41
 • O nas

  piątek, 23 marca 2012 07:01
 • koncerty imprezy region kraj

  środa, 01 czerwca 2016 22:01
 • Witamy na naszej stronie

  środa, 22 sierpnia 2012 11:10

Najnowsze wiadomości

strona radiopoludnie

www.radiopoludnie.pl-hejjjjjjjjjjj-OMD-omd koncertdni pierogow tarnowiec-dobre klimaty-o co chodzi w kraju?,a o to,że wszyscy by chcieli rządzić innymi,a nawet nie ma dotacji na PCK ,coś tu kurna jest nie chalooo!!!!!!!!!!!papad-PAPA D-HEJ-URSZULAtarnowiec 2019-jurek-nie lubie kłamstw,prowokacji,obłudy,plotek,niszczenia jeden drugiego pomówieniami,kłamstwami,które podli ludzie stosują nawet mnie zwykłemu,skromnemu człowiekowi,bo zwykły ze mnie facet co lubi i kocha fajnych ludzi,pozdro dla fajnej blondyneczki agniesi z jasła sobniowa,bo ją lubię ,oraz dla wszystkich dobrych ludzi,pozdrawiam paniom Marie Kurowskom,za to,że wygrała wybory do sejmu ,pomimo,że otrzymaliśmy od swira typu kazimierz potyr...ła z sobniowa podłe smsy,ale wariatem już zajmuje się policja

urszula i dni poeroga pierogi super strona portalu radiopoludnie też tylko zjadłabym za wiele,i wyglądałabym jak tona nadwagi,a jak apeluje strona POLSKI CZERWONY KRZYŻ nie dostaje dotacji od POLSKIEGO RZĄDU dla ubogich POLAKÓW,na Podkarpaciu,coś z tym Rządem jest nie tak jak trzeba w 2019 roku,500 plus OKEJ,tylko polscy ludzie nie mają za co umówić się na to 500plus,ktoś rozdaje jedzenie obcym krajom,a POLACY są niszczeni we własnym Kraju brakiem pracy i brakiem środków do życia HEJgratis to jade tylko nie wiem czy prawojazdy mam przy sobie-pozdrawiam wszystkich,którzy jeżdżą takimi autkami,mały fiacik reszta dostaje na wypasione auta w Polsce z Unii Europejskiej -udają ważniaków za nie swoje pieniądze-tom hej----------enrike-fajna strona pozdrawiam osowski kombiAktywne przejścia już działająaktywnie1
W czterech lokalizacjach na terenie miasta pojawiły się aktywne przejścia dla pieszych. Zamontowane zostały one w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w mieście Jaśle”, który realizowany jest przez Miasto Jasło, a wsparty dofinansowaniem w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.
W Jaśle wybrano te przejścia dla pieszych, które znajdują się w newralgicznych częściach miasta, przy dużych „potokach” ludzi w pobliżu szkół i kościoła. Zamontowane zostały one po dwa na dwóch ulicach: ul. Szkolnej (w pobliżu wjazdu do ZSM nr 3 i sklepu Biedronka oraz w pobliżu niepublicznego przedszkola i pasażu prowadzącego do MOSiR-u) i ul. 3-go Maja (koło kościoła oo. Franciszkanów oraz pomiędzy ul. W. Pola, a sklepem Biedronka). Są to przejście typu: APP Zebra – Standard (firma Euroasfalt), składające się z czujników, elementów migających wbudowanych w drogę tzw. „kocich oczek”. Diody świecą tylko w momencie wkroczenia pieszego na przejście. System ten poprawia bezpieczeństwo zarówno pieszych jak i kierowców, a pomocny jest zwłaszcza po zmierzchu lub w trudnych warunkach atmosferycznych, gdy piesi są najmniej widoczni.
Projekt „Bezpieczny pieszy w mieście Jaśle” obejmuje budowę czterech aktywnych przejść i organizację kampanii profilaktycznej dla dzieci, młodzieży i seniorów. Kampanię, która rozpoczęła się we wrześniu i trwać będzie do listopada, prowadzi Straż Miejska w Jaśle. Wartość projektu wynosi 181 tys. zł, a otrzymane dofinansowanie to 100 tys. zł.
Miasto planuje składać wnioski o kolejne dofinansowania budowy aktywnych przejść, jak tylko ogłoszone zostaną na nie nabory.
Urząd Miasta w Jaśle ---------------------------------------------------------------

Radio internetowe

Zachęcamy Państwa
do wsparcia
naszej działalności:

nasz nr konta non profit:

BANK PKO S.A.

1 O. w Jaśle

79 1240 2337 1111
0010 5789 3199

Godzina

Ulti Clocks content

Cytujemy twój dzień

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.

Kalendarz Imieniny


Dzisiaj jest: Niedziela
17 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Dionizy, Floryn, Grzegorz, Hugo, Hugon,
Salomea, Salome, Sulibor, Zbysław

Do końca roku zostało 45 dni.
Zodiak: Skorpion

Szukaj